Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

Kabler

Viser 1-60 af 10105 produkter
HP DisplayPort til VGA-adapter
Varenr.: AS615AT
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
På lager
LENOVO USB-C-Kabel 1m
Varenr.: 4X90U90619
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
På lager
LENOVO DisplayPort-DisplayPortCabl
Varenr.: 0A36537
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Color: Sort  -  Længde: 1.8m
På lager
DELTACO U / FTP Cat6a patch cable, LSZH, 5m, white
Varenr.: STP-65VAU
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 5m
På lager
HP DisplayPort til DVI-D-adapter
Varenr.: FH973AA
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D  -  Color: Sort  -  Længde: 0.19m
På lager
ROLINE UTP PatchCord Cat.6A/Class EA, LSOH, SLIM, white, 1.5m
Varenr.: 21.15.0984
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 1.5m
På lager
DELL Adapter USB-C to HDMI/DP with Power Pass-Through 0.18 m
Varenr.: 470-AEGY
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort, USB C  -  Konnektor 2: DisplayPort, HDMI Type A (Standard), USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 0.18m
På lager
LENOVO USB-C to USB-C Cable 2m
Varenr.: 4X90Q59480
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
På lager
HP DisplayPort-kabelkit
Varenr.: VN567AA
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
På lager
DELTACO S / FTP Cat6 patch cable, delta cert, LSZH, 0.3m, green
Varenr.: SFTP-603GH
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn  -  Længde: 0.3m
På lager
DELTACO Prime USBC-1251 - USB Type-C Silver
Varenr.: USBC-1251
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: Micro-USB B  -  Color: Sølv  -  Længde: 1m
På lager
LENOVO DisplayPort to VGA Monitor Cable
Varenr.: 57Y4393
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Længde: 0.2m
På lager
HP DisplayPort til VGA-adapter
Varenr.: AS615AA
Type: Adapter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Længde: 0.2m
På lager
LENOVO HDMI to HDMI Cable
Varenr.: 0B47070
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: HDMI Type A (Standard)  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
På lager
På lager
DELTACO S / FTP Cat6 patch cable, delta cert, LSZH, 0.3m, black
Varenr.: SFTP-603SH
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort  -  Længde: 0.3m
På lager
DELTACO S / FTP Cat6 patch cable, delta cert, LSZH, 0.3m, blue
Varenr.: SFTP-603BH
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 0.3m
På lager
HP HDMI til VGA-adapter
Varenr.: H4F02AA
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort  -  Længde: 0.045m
På lager
CISCO 25GBASE CU SFP28 Cable 5 Meter
Varenr.: SFP-H25G-CU5M=
Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Sort  -  Længde: 5m
På lager
DELL Adapter - HDMI to VGA
Varenr.: DAUBNBC084
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort  -  Længde: 0.17m
På lager
DELTACO USB-C C-C active cable, 10Gbps, 3A, 3m
Varenr.: 1902002
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
På lager
ProXtend LC-SC UPC OM4 Duplex MM Fiber Cable 12M
Varenr.: FO-LCSCOM4D-012
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC, LC/UPC  -  Konnektor 2: SC, SC/UPC  -  Color: Violet  -  Længde: 12m
På lager
ProXtend Ultra Slim CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet Cable Yellow 20cm
Varenr.: S-6UTP-002Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 0.2m
På lager
DELTACO S / FTP Cat6 patch cable, delta cert, LSZH, 0.5m, blue
Varenr.: SFTP-60BH
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
På lager
DELTACO USB-C til 2 x Displayport 4K/60Hz HUB
Varenr.: USBC-2DP
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: 2 x DisplayPort  -  Color: Sort  -  Længde: 0.1m
På lager
ProXtend CAT6 F/UTP CCA PVC Ethernet Cable Red 50cm
Varenr.: V-6FUTP-005R
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 0.5m
På lager
LENOVO HDMI to VGA Mon Adapter
Varenr.: 0B47069
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort  -  Længde: 0.2m
På lager
ProXtend CAT6 F/UTP CCA PVC Ethernet Cable Yellow 15m
Varenr.: V-6FUTP-15Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 15m
På lager
LENOVO USB-C to USB-A Adapter
Varenr.: 4X90Q59481
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Sort  -  Længde: 0.14m
På lager
ProXtend CAT6 F/UTP CCA PVC Ethernet Cable Red 1.5m
Varenr.: V-6FUTP-015R
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 1.5m
På lager
HP USB-C to HDMI Adapter
Varenr.: 4SH07AA
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: HDMI Type A (Standard)  -  Color: Sort  -  Længde: 0.15m
På lager
HP HDMI til VGA-adapter
Varenr.: H4F02AA#AC3
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort  -  Længde: 0.045m
På lager
HP Single miniDP-to-DP Adapter Cable
Varenr.: 2MY05AA
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: Mini DisplayPort  -  Color: Sort
På lager
DELL Adapter - DisplayPort to VGA
Varenr.: DANBNBC084
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
På lager
LENOVO HYBRID USB-C WITH USB-A CABLE
Varenr.: 4X90U90618
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
På lager
DELL Adapter - USB-C to USB-A 3.0
Varenr.: DBQBJBC054
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C, USB-C  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Sort  -  Længde: 0.131m
På lager
På lager
HP DisplayPort til VGA-adapter
Varenr.: F7W97AA
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Længde: 0.2m
På lager
HP USB-C to VGA Adapter EURO Factory Sealed
Varenr.: P7Z54AA
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C, USB-C  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
På lager
DELL Adapter - DisplayPort to VGA
Varenr.: 470-ABEL
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
På lager
DELTACO S / FTP Cat6 patch cable, delta cert, LSZH, 0.3m, purple
Varenr.: SFTP-603PH
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Lilla  -  Længde: 0.3m
På lager
ProXtend LC-ST UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 10M
Varenr.: FO-LCSTOM2D-010
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC, LC/UPC  -  Konnektor 2: ST, ST/UPC  -  Color: Orange  -  Længde: 10m
På lager
På lager
DELTACO S / FTP Cat6 patch cable, delta cert, LSZH, 0.3m, red
Varenr.: SFTP-603RH
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 0.3m
På lager
HP HDMI STANDARD CABLE KIT . CABL
Varenr.: T6F94AA
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: HDMI Type A (Standard)  -  Color: Sort  -  Længde: 1.8m
På lager
DELTACO Slim U/UTP LSZH 50cm green
Varenr.: UUTP-1012
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn  -  Længde: 0.5m
På lager
DELTACO MPO12-MPO12 fiber cable, type B, OS2, 3m
Varenr.: MPO12B-23
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MPO12  -  Konnektor 2: MPO12  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
På lager
LENOVO MINI-DISPLAY-PORT TO VGA ADAPTER
Varenr.: 0A36536
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: Mini DisplayPort  -  Color: Sort
På lager
ProXtend LC-SC UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 3M
Varenr.: FO-LCSCOS2D-003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
På lager
ProXtend Slim CAT6A UTP Ethernet Cable Grey 10m
Varenr.: S-6AUTP-10G
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 10m
På lager
NETWORX 4043972191389
Varenr.: 4043972191389
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: HDMI Type A (Standard)  -  Længde: 2m
På lager
LENOVO ThinkPad USB3.0 to DP Adapter
Varenr.: 4X90J31021
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Color: Sort
På lager
LENOVO USB-C to VGA Adapter
Varenr.: 4X90M42956
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
På lager
LENOVO DisplayPort to single Link DVI-D
SVANEN
Varenr.: 45J7915
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DVI-D  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Color: Sort  -  Længde: 0.2m
På lager
LENOVO Thunderbolt 3 Cable 0.7m
Varenr.: 4X90U90617
Type: Thunderbolt  -  Konnektor 1: Hanstik, Thunderbolt  -  Konnektor 2: Thunderbolt  -  Color: Sort  -  Længde: 0.7m
På lager
DELTACO S / FTP Cat6 patch cable, delta cert, LSZH, 0.3m, white
Varenr.: SFTP-603VH
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.3m
På lager
DELL HDMI(M) to VGA(F) Adapter Factory Sealed
Varenr.: 470-ABZX
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort  -  Længde: 0.17m
På lager
Viser 1-60 af 10105 produkter
...